O nás


Firma  Mário Blaho  – ruské buldozéry sa špecializuje na predaj náhradných dielov výhradne pre ruské buldozéry a to už viac ako 20 rokov.

     Pre potreby našich zákazníkov má naša firma sklad náhradných dielov pre buldozéry typov  T 100, T 108, T130, T170, B10, DT 75 celkom viac ako 2500 položiek,  od tých najväčších ako sú (  pojazdové pásy a reťaze, pomocný motor,  kladky, hnacie a vodiace kolesá …) až po tie menšie ako sú  (sviečky, skrutky, matky, budíky, filtre, čidlá, rôzne tesnenia,  spojovací materiál …) všetko za bezkonkurenčnú cenu na našom trhu.

   Na žiadosť zákazníka vieme tovar dodať na miesto kam si zákazník určí / a to ako menšie položky  filtre, skrutky / auto tranzit do 800 kg /, tak aj veľké a ťažké pojazdové pásy, vodiace kolesá, reťaze / nákladné auto nad 3,5 t, možnosť hydraulická ruka, alebo hydraulická plošina/.

  Tovar dodáme na ktorékoľvek miesto na Slovensku alebo v Českej republike. Tovar ktorý máme skladom zvyčajne expedujeme okamžite po objednaní prípadne do 24 hodín.      

 

Ďalšou našou činnosťou je sprostredkovanie nákupu a predaja použitých ruských buldozérov ako aj použitých náhradných dielov / samozrejme v použiteľnom a dobrom stave / , ktoré máme takisto na našom sklade.

 

   Od roku 2015 sídli firma  Mário Blaho – ruské buldozéry na adrese : Pernek pri Malackách, Pernek 209 –  tesne pod Pezinskou babou.

     Pokiaľ máte akékoľvek dotazy alebo  pripomienky radi Vám ich zodpovieme na adrese info@buldozery.eu  alebo  buldozery@gmail.com.