DoručenieDORUČENIE
Spôsob doručenia a ceny za dopravu:

Dodacia lehota objednaného tovaru závisí od veľkosti objednaného tovaru, malé zásielky 0,5 – 50 kg ale aj vačšie do 50 – 100 kg, expedujeme okamžite, prípadne do 24 hodín / preprava kuriérom – prípadne Slovenská pošta/. Väčšie a ťažie zásielky do 2500 kg, expedujeme do 2 pracovných dní / prepravnými spoločnosťami /, prípadne náš dovoz zo skladu, tovar vám v blízkom okolí vieme priviesť na určené miesto, samozrejme platí iba po vzájomnej dohode/.

Doprava zadarmo –
vzťahuje sa na nákup v hodnote nad 60 € / platí však pre zasielky max do 15 kg/. Tovar zasielame prepravnou spoločnosťou , v prípade veľmi malých zásielok využívame služby Slovenskej Pošty (po odsúhlasení so zákazníkom). Pri doprave zadarmo si výber dopravy určuje predávajúci / kurier – pošta – osobný dovoz/.

Manipulačné poplatky:
Neučtujeme žiadne manipulačné poplatky, či už pri osobnom odbere tovaru, alebo balení alebo posielaní tovaru.

osobný odber: miesto nášho skladu Pernek 209 – 900 53

Zvyčajná cena dopravy – pošty do
objednávky do 59,99 € – 4 € s dph (Česká republika 9 € s dph)

objednávka nad 60€ – zadarmo / platí však pre zasielky max do hmotnosti 15 kg /.

Faktúra (daňový doklad) je súčasťou dodávky, preto si dajte pozor pri rozbaľovaní zásielky, aby ste nepoškodili faktúru. Pred prevzatím si tovar prosím skontrolujte, či je obal i výrobok neporušený, v prípade akejkoľvek nezrovnalosti tovar neprevezmite. Kontrola funkčnosti výrobku pri doručení prepravnou spoločnosťou nie je možná.